Navigácia

športové súťaže

NAJ-športovec roka 2017             

NAJ -športovkyňa roka 2017

MICHAL KUKUČKA

DÁŠA  VLČKOVÁ

 

 

 

 

 

 

     
Podujatie Meno Trieda Umiestnenie Kategória/Disciplína
OK Cezpoľný beh Barilla Daniel 8.A 8.m zo 72 pretekárov
  Čenščák Lukáš 9.A 18.m  
  Kukučka Michal 9.A 22.m  
  Družstvo žiakov   4.m z 24 škôl
  Tapferová Kristína 8.A 16.m z 69 žiačiek
Mestská olympiáda rýchlokorčuĺovanie Kovaľ Sebastián 6.B 4.m  
  Janček Filip 3.C 5.m  
  Janček Richard 5.A 6.m  
Mestská olympiáda sánkovanie družstvo ml. žiakov a žiačok   6.m  
  Novický Samuel, Kasprišin Róbert, Tomesová Adriána 7.B    
Mestká olympiáda Bowling Mareková Martina 9.A 6.m z 30 pretekárov
  Čenščák Lukáš 9.A 12.m  
Mestská olympiáda plávanie Pavlák Milan  9.A 1. m   100m v.s.
  Pavlák Milan    1.m 100m znak
  Vlčková Dáša 8.A 1.m 100m prsia
      6.m 100m v.s.
  Kosec Martin 8.B 2.m 100m prsia
      4.m 100m v.s.
  Dudžák Jakub 9.A 1.m 50m v.s.
      2.m 50m prsia
  Pavlák, Kosec, Vlčková, Kubányiová   5.m 4x50m polohová
  ZŠ Tajovského   2.m počet získaných medailí
         
  Družstvo ZŠ s MŠ Tajovského   5.m súťaž družstiev
Mestská olympiáda lyžovanie Ovšonková Barbora 5.B 7.m obrovský slalom
  Chylo Adam 8.A 9.m obrovský slalom
  Čunderlík Filip 9.B 10.m obrovský slalom
  Dovala Peter 3.C 10.m obrovský slalom
OK stolný tenis žiaci Vojčík Oliver 8.C, Čunderlík Filip 9.B, Brosman Tomáš 8.C, Hvizdoš Martin 8.A   2.m súťaž družstiev
Žiacka liga stolný tenis žiaci Vojčík, Čunderlík, Brosman, Hvizdoš   4.m súťaž družstiev
OK malý futbal ml. žiačky Loshak Maiia 6.B, Tomesová Adriána 7.B, Dlugošová Viktória 7.A,Dančová Karolína 7.A, Alexová Mercedes 7.A, Brijová Natália 7.B, Ashawish Lamia 6.B   1.m  
KK malý futbal ml. žiačky Loshak Maiia, Tomesová Adriána, Dlugošová Viktória,Dančová Karolína, Alexová Mercedes, Brijová Natália, Ashawish Lamia   3.m  
OK gymnastický štvorboj Čenčák Lukáš 9.A 3.m kateg. C súťaž družstiev
  Kožuch Peter 8.A
  Gajan Tomáš 9.A
  Horanský Lukáš 9.A
  Hauser Igor 9.A
  Čenščák Lukáš 9.A 7.m kateg. C jednotlivci
  Hozová Alexandra 6.A 3.m kateg.B súťaž družstiev
  Šimšajová Ľuboslava 5.A
  Šturmová Nikola 5.A
  Stanová Sofia 6.A
  Loshak Maiia 6.B
  Vlčková Dáša 8.A 3.m kateg. C súťaž družstiev
  Topolská Sabína 9.B
  Šablaturová Lýdia 9.A
  Tapferová Kristína 8.A
  Tomesová Adriána 7.B
OK florbal žiaci Brosman Tomáš8.C, Kukučka Michal 9.B,Čenščák Lukáš 9.A,Barilla Daniel 8.A, Vojčík Oliver 8.C, Čunderlík Filip 9.B, Gajan Tomáš 9.A,Krajč Stanislav 8B, Dudžák Jakub 9.A, Hvizdoš Martin 8.A, Pompa Dominik 8.C   3.m  
OK atletika Dudžák Jakb  9.A 8.m vrh guľou
  Družstvo ZŠ Tajovského   10.m z 23 škôl
  Topolská Sabína 9.B 8.m skok do výšky
Mestská olympiáda v atletike ml. žiaci a žiačky Mašlej Erik 7.A 6.m beh 60m
  Kolesár Adrián 7.A 9.m beh 60m
  Janček Richard 5.A 9.m beh 800m
  Kasprišin Róbert 7.B 6.m diaľka
  Kolesár Adrián   2.m skok do výšky
  Kolesár Adrián 7.A, Kovaľ Sebastián 6.B, Babič Július 7.A, Mašlej Erik 7.A   6.m 4x60m
  Majerčáková Michaela 5.A 9.m beh 300m
  Tomesová Adriána 7.B 7.m diaľka
  Majerčáková Michaela 5.A,Honschová Viktória 5.A, Loshak Maiia 6.B, Tomesová Adriána7.B   8.m 4x60m
Mestská olympiáda v atletike najml. žiakov a žiačok - KINDERIÁDA Vaško Jakub 2.B 2.m skok z miesta
      4.m beh 50m
  Vanc Adam 2.B 9.m beh 50m
  Dovala Peter 3.C 2.m beh 50m
  Pitoňáková Nela 2.C 1.m beh 50m
  Rigová Diana 3.C 4.m beh 50m
  Majerčáková Michaela 5.A 3.m beh 50m
      9.m skok do diaľky
  Majerčáková Michaela 5.A, Pitoňáková Nela 2.C, Rigová Diana 3.C, Zamkovská Viktória 5.A   4.m 4x50m

Novinky

Streda 21. 11. 2018

Fotogaléria

Čo nás čaká...