V dňoch 16. – 17. júna 2026 sa v Trenčín konali Majstrovstvá Slovenska v bedmintone žiakov a žiačok základných škôl.
Podujatie bolo na vysokej úrovni – výborne zorganizované, s profesionálnou športovou atmosférou a množstvom skvelých výkonov hráčov a hráčok zo Slovenska. Byť súčasťou takéhoto podujatia je veľký zážitok.
V takejto nabitej a silnej konkurencii vybojovali naše dievčatá úžasné 4. miesto na Slovensku!
Svojimi výkonmi, bojovnosťou, odhodlaním a tímovým duchom ukázali, že patria medzi najlepšie školské družstvá na Slovensku. Naše reprezentantky si zaslúžia veľké uznanie a poďakovanie za vzornú reprezentáciu školy.
Dievčatám patrí za tento obrovský výsledok veľká gratulácia, uznanie a poďakovanie👏🏸